Управління лідами

Прозорість, логічність, простота і раціональність в управлінні ліда – ось основні складові успішного процесу продажів. Всі дані, які необхідні для створення унікальних і ефективних стратегій роботи з лідами, – в одній системі.

Єдина база лідів

Зробіть процес продажів максимально простим, прозорим і ефективним. Всі ліди і інформація про них завжди доступні і під рукою. Аналізуйте базу, прогнозуйте результати, покращуйте обсяги і швидкість продажів на підставі безлічі даних (середній час від першого контакту до продажу, на яких етапах лід затримується найдовше і т.д.).

Дошка угод

Слідкуйте за етапами просування лидів від першого контакту до продажу, не допускайте їх зависання. А якщо таке трапилося – визначте причину зависання кожного. Дізнайтеся, скільки часу оптимально витрачати на кожен з етапів і оптимізуйте роботу відділу продажів на основі отриманих даних.

Аналіз причин закриття

Аналізуйте причини закриття угод як в компанії в цілому, так і по кожному менеджеру. Виявляйте типові причини втрати клієнтів і причини незавершених угод. На основі цих даних можна підготувати сценарії роботи з запереченнями.
У разі, якщо наступний клієнт назве одну з таких типових причин, у менеджера під рукою буде готовий скрипт, щоб клієнта утримати.

Користуватися системою безкоштовно

Оцініть всі переваги і протестуйте можливості LMS протягом двох тижнів. Ми даємо можливість переконатися, що це рішення для бізнесу дійсно працює.