Профіль клієнта 360

Максимум інформації про клієнта – ключ до успіху.
Знати про клієнта все, і навіть трохи більше. За допомогою нашої системи – це можливо.

Єдина база контактів

Створіть єдину базу контактів, керуйте інформацією, автоматизуйте процеси, сегментуйте ліди, прогнозуйте, оптимізуйте рекламні кампанії і отримуйте всю необхідну інформацію в кілька кліків.

Розширення контактів

Зберіть ту інформацію про клієнтів, яка актуальна саме для вашого бізнесу. Система дозволяє створювати і налаштовувати поля, які будуть відображатися в картці клієнта.

Зв'язок з онлайн

Налаштовуйте таргетинг максимально точно. Інформація про дії клієнта (браузер, соцмережі, дзвінки, переходи з реклами і т.д) може передаватися в рекламні кабінети Google / FB / Instagram тощо для автоматичного підігріву клієнтів.

Історія взаємин (омніканальність)

Будьте завжди і всюди. Яку б точку і спосіб взаємодії з вашим продуктом не вибрав клієнт (браузер, соцмережі, телефон, робочий стіл, email, дзвінки і тд.), система фіксує все.

Об'єднання дублів

Не засмічуйте базу. Працюючи з великою кількістю даних, є ймовірність повторення однієї і тієї ж інформації. Таким чином, в систему надходять невірні дані, що ускладнює і гальмує роботу. Але в LMS все профілі, які дублюються, можна легко знайти і звести в один.

Користуватися системою безкоштовно

Оцініть всі переваги і протестуйте можливості LMS протягом двох тижнів. Ми даємо можливість переконатися, що це рішення для бізнесу дійсно працює.