Планування роботи

Грамотне планування – запорука успішного бізнесу. Ставте цілі, визначте ключові показники ефективності. Розподіляйте завдання між менеджерами на підставі даних, отриманих з LMS. Розуміючи, що призводить до конверсії, знаючи скільки часу займає кожен з етапів воронки, і маючи чіткі інструкції для їх проходження, можна легко спрогнозувати результат.

Система, яка мотивує менеджерів закривати угоди

Кожен з менеджерів бачить на дошці угод свої ліди, і скільки етапів залишилося до завершення угоди (продажу). Також LMS допомагає боротися з завислими угодами (угоди, на які не заплановано ніяких подальших завдань, які завдання були заплановані, але не зробили вчасно). Такі угоди підсвічені на борді, і менеджер бачить їх. Дане рішення дає можливість не втратити жодного клієнта.

Планування завдань та зустрічей

Ставте завдання і плануйте зустрічі безпосередньо в LMS. Розподіляйте завдання між менеджерами і ставте нагадування про важливі події (дзвінок клієнту в певний час, зустріч, відправка документів і т.д.).

"Розумні" завдання

Автоматизуйте процес, виявляючи типові саме для вашого бізнесу (відділу) завдання і їх сценарії. Вибудовуйте за допомогою розумних завдань ефективні воронки продажів, і визначайте найкращу стратегію для кожного етапу роботи з клієнтом.

Автоматизація роботи з клієнтом

Автоматизуйте роботу з клієнтом від моменту першого контакту до угоди і будуйте ідеальні воронки. LMS фіксує всі контакти з лідом: дзвінки, чати, зустрічі, електронні листи, документи і т.д.

Користуватися системою безкоштовно

Оцініть всі переваги і протестуйте можливості LMS протягом двох тижнів. Ми даємо можливість переконатися, що це рішення для бізнесу дійсно працює.