Консалтинг і впровадження

Впроваджуйте LMS і автоматизуйте роботу відділів продажів. Це дозволить автоматизувати постановку і виконання завдань відділам продажів. При цьому ви завжди зможете відслідковувати ефективність їх роботи, і за необхідності корегувати.

Аналіз процесів

Аналізуйте бізнес-процеси вашої компанії. Дізнавайтеся ефективність усіх аспектів роботи. Комплексний підхід дозволить побачити всі недоліки і переваги. Конверсійність рекламних кампаній і маркетингових активностей, швидкість обробки дзвінків, якість роботи відділу продажів з лідами по кожному джерелу (дзвінки, спілкування в чатах, листи і т.д.).

Комплексна автоматизація відділів продажів

Автоматизуйте і систематизуйте роботу відділів продажів. Що означає комплексна автоматизація? Це, в першу чергу, – якісна база клієнтів, це можливість налаштування воронок продажів, неможливість втрати важливих даних, актуальна аналітика, інтеграція з безліччю сервісів і соцмережами, оптимізація робочого часу співробітників і багато іншого.

Користуватися системою безкоштовно

Оцініть всі переваги і протестуйте можливості LMS протягом двох тижнів. Ми даємо можливість переконатися, що це рішення для бізнесу дійсно працює.