Як не злити бюджет на контекстну рекламу

Один з найшвидших інтструментів для продажу цє контекстна реклама. Кожен третій фахівець в сфері інтернет-маркетингу радить починати саме з неї. Найбільш використовуваний сервіс для розміщення контекстної реклами це: Google Ads. Але з першого разу навряд чи вийде в ньому розібратися, особливо новачкові.

Після кропіткого налаштування реклами, підбору слів, складання оголошень хочеться, щоб результати були більш високими. В такому випадку слід звернути увагу на такий цікавий процес, як оптимізація. Іншими словами – це можливість поліпшити потрібні показники, в нашому варіанті: зменшити вартість дзвінка, кліка, збільшити ефективність рекламних оголошень і т.д.

Як робити оптимізацію рекламних кампаній?

За своєю суттю оптимізація складається з наступних кроків: аналітика поточних показників – створення гіпотези – експеримент – аналіз отриманих результатів.

Про те, як правильно працювати над кожним із зазначених пунктів написано багато статей і жодна з них не є 100% гарантією того, що їх застосування збільшить показники. Про те, як ми це робимо, ми розповімо наступних матеріалах.

Ми зовсім не намагаємося вас налякати, всього лише хочемо, відобразити поточний стан справ. Отже, для оптимізації рекламної кампанії, потрібно:

  • Змінити правила витрачання бюджету, якщо він витрачається занадто швидко і навпаки;
  • Змінити тексти оголошень або банерів, які не надто приваблюють відвідувачів сайту;
  • Додати нові слова і видалити не ефективні;
    і т.д.

Контекстна реклама може з’їсти бюджет зі швидкістю звуку,  краще не залишати рекламну кампанію без нагляду, тому:

Аналізувати та дивитися в обидва ока! – Золоте правило для тих, хто вважає за краще такий спосіб.

“Просунута” оптимізація”

Коли потрібно робити рутинну роботу, комп’ютери кращі за людей! І те, що кількість сервісів по оптимізації контекстної реклами постійно зростає, говорить про те, що цей спосіб заслуговує на увагу. Якщо докладніше, автоматичний сценарій оптимізації реклами виглядає так:

Клієнт, який подзвонив в Ваш офіс, пройде автоматичну класифікацію, яка покаже наскільки він зацікавлений в придбанні Вашого продукту. Весь процес його взаємодії з сайтом, записується, як шлях до покупки. Потім ця подія передається в Google Analytics – Google Adwords, як конверсія.

Обробивши ці дані оптимізатор конверсій перерозподіляє рекламний бюджет, таким способом, щоб найбільш ймовірні покупці змогли побачити ваше оголошення за оптимальною вартістю. Тобто, аналізуючи дії користувача і обробляючи ці дані – система автоматично коригує ставки, які ви задали вручну.

Іншими словами, система збере дії користувача на сайті, обробить ті, які призвели до конверсій та відкоригує ставку. Система намагається визначити можливість здійснення конверсії і за допомогою таких даних, як: слова в пошуковому запиті, історичні дані, тип відповідності, місце розташування користувача, день тижня, браузер, мова, час доби, і багато іншого.

Як вибрати свій підхід?

Звичайно спробувати! Це потрібно зробити для того, щоб скласти свою власну думку яка грунтуватиметься  не на припущеннях, а буде отримана на реальному досвіді.

Ну а виміряти ефективність рекламних компаній завжди допоможе наш AdSaver.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, звертайтеся, ми завжди готові вам допомогти!

Хто дзвонить або 5 причин використовувати call tracking