Хто дзвонить або 5 причин використовувати call tracking

Щоб досягти успіху, для кожного бізнесу необхідний хороший сайт і інструменти, які дадуть можливість проаналізувати його ефективність. У наш час таких інструментів більш ніж достатньо, проте вважати кількість відвідувачів, що прийшли на сайт – це лише вершина айсберга. Для того, щоб розуміти не тільки online, a і offline результати необхідний call tracking

Отже, ТОП-5 причин, чому Вашому бізнесу необхідний call tracking.

 1. Перша, і одна з найважливіших – можливість об’єднати телефонні дзвінки з переходами користувача по сайту. Іншими словами, приймаючи дзвінок від нового користувача, ще до знайомства з ним, ви будете знати, що його цікавить. Без call tracking Ви не зможете точно розрахувати ефективність Вашого он-лайн маркетингу, вам доступна тільки інформація з Google Analytics і Adwords про кількість конверсій і досягнення цілей на сайті. А що якщо хтось вирішить зателефонувати до вас, замість того, щоб заповнити форму?
 2. На підставі повної і точної інформації про дії відвідувачів вашого сайту ви можете обгрунтовано приймати рішення і ефективно керувати своїми продажами. Кожен користувач вашого сайту, бачить автоматично згенерований телефонний номер. Це дає можливість:
  • Зібрати дані про дзвінки: джерело / результативність;
  • Відстежити весь шлях клієнта від пошуку до купівлі;
  • Проаналізувати вартість кожного відвідування / дзвінка / продажу;
  • Управляти лідом, грунтуючись на інформації про його дії на сайті.
 3. Запис дзвінків – допоможе контролювати відділ продажів, оптимізувати маркетингові активності і т.д. А також, цікавий момент – на підставі аналізу комунікацій з клієнтом дуже корисно будувати контентну стратегію для сайту, так як заздалегідь відомо, які питання для нього більш цікаві.
 4. Оптимізувати рекламні активності, зокрема управління ставками в Google Adwords. Отримуючи повну статистику інтересів, саме ваших клієнтів набагато простіше і ефективніше управляти своїми рекламними активностями.
 5. Поліпшити якість обробки вхідних звернень. Використовуючи реальні дані, які надає call-tracking, немає необхідності вгадувати потреба клієнта, це в корені міняє підхід до формування бюджетів і управління рекламними активностями.
Як не злити бюджет на контекстну рекламу